Czescidodrukarek.pl - dystrybucja części do popularnych drukarek - części do drukarek HP, OKI, Samsung, Lexmark, Canon od 2006 roku.

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych, pozwoliło nam na stworzenie optymalnej oferty części zamiennych do drukarek.
Czym nie różnimy od konkurencji ?

  • doskonale wiemy, na czym polega praca serwisanta, jak ważna jest jakość materiałów, aby uniknąć niepotrzebnych reklamacji
  • wiemy jak zweryfikować jakość części zamiennej,
  • testujemy części zamienne podczas napraw, posiadając solidne zaplecze serwisowe, możemy zweryfikować jakość proponowanych przez nas produktów.

Oferowane przez nas części to nie tylko indeks w systemie sprzedażowym. Znamy części zamienne do drukarek, korzystamy z własnych części zamiennych i wiemy, że naszym klientom możemy zaoferować wysoką jakość produktu.
Współpracujemy od 2006 roku  z wieloma dostawcami części zamiennych z Azji i Europy, nasza oferta stale się poszerza, a portfolio aktualizujemy zgodnie z potrzebami rynku. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami części zamiennych do drukarek, którzy gwarantują nam wysoką jakość, a my możemy tej gwarancji udzielić naszym klientom.

Śledź nas na Facebooku